Kerken in Dauwendaele

Onze gemeente komt samen in het gebouw ‘de Thomaskapel’ in de wijk Dauwendaele in Middelburg.
Wij zijn een dynamische gemeente die Gods Woord wil uitleven, juist in deze wijk. Wij willen mensen zijn die Jezus Christus, onverdeeld willen dienen, Zijn karakter van liefdevolle zorg willen tonen en Zijn Woord met waarheid en liefde delen.


Onze gemeente staat bekend als open, warm, gastvrij en divers. Van jong tot oud: de allerkleinsten tot en met de alleroudsten kun je vinden in onze gemeente. Ook zijn er veel verschillende nationaliteiten aanwezig, iedereen is welkom bij ons ongeacht waar je vandaan komt.
Adres: Thomaskapel Vrijlandstraat 98, 4337 EG Middelburg https://www.sionmiddelburg.nl/over-ons/

Jehovah’s Getuigen komen twee keer per week samen (Hebreeën 10:24, 25). Op deze bijeenkomsten wordt besproken wat de Bijbel zegt en hoe we de leringen ervan in ons leven kunnen toepassen. De bijeenkomsten zijn voor iedereen toegankelijk.Tijdens de meeste diensten is ruimte voor deelname van de aanwezigen, vergelijkbaar met een klassikale bespreking. Deelname is vrijwillig. De bijeenkomsten beginnen en eindigen met lied en gebed.

U hoeft geen Getuige van Jehovah te zijn om naar een bijeenkomst te gaan. Iedereen is van harte welkom. De toegang is gratis en er worden geen collectes gehouden.

Adres: Dauwendaelselaan 35, 4337 LK Middelburg https://www.jw.org/nl/jehovahs-getuigen/

Wat is onze roeping als gemeente? Welke plek geeft God ons en voor welke uitdagingen staan we met z’n allen? Wie en wat willen we zijn als Baptistengemeente De Fontein? Wat is onze droom, onze visie? Waar willen we samen naar toe groeien en ons voor inzetten? Samengevat in een aantal speerpunten:

●een gemeente waar de Bijbel, als Woord van God, grondslag is van leer en leven van de gemeente en haar leden.
●een gemeente waar je op basis van je geloof wordt gedoopt en daarmee ook lid wordt.
● een gemeente waar levens veranderen en opgebouwd worden in een persoonlijke relatie met Jezus Christus.
● een gemeente waar kringen de basis vormen van het gemeenteleven en waar ruimte is voor specifieke doelgroepen.
● een gemeente waar liefdevol naar elkaar wordt omgezien en die transparant is naar binnen en naar buiten.
●een gemeente waar het belang van het huwelijk wordt benadrukt.
● een gemeente waar geestelijke gaven en talenten ontdekt, ontplooid en ingezet kunnen worden.
●een gemeente die aanstekelijk is in haar omgeving, op zondag én doordeweeks, als gemeenschap en als individuen.
●een gemeente die open staat voor samenwerking met andere kerken.

Adres: gebouw de Hoeksteen Roozenburglaan 22 4337 JH Middelburg https://www.kerkdefontein.nl/webfolder/algemeen/visie.html